usługi

Stwórz budżet firmy
z naszymi ekspertami

Wiemy, że rozsądne zarządzanie finansami firmy jest kluczowe, dlatego specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu budżetów dla małych i średnich przedsiębiorstw. Takich jak Twoje. 

Stworzymy dla Ciebie strukturę, plan budżetu oraz metody raportowania i kontroli, dzięki którym będziesz na bieżąco monitorować stroną kosztową oraz przychodową swojego biznesu.

Osoba do kontaktu
Tomasz Pietrzak
Consultant

Dlaczego każda firma powinna posiadać budżet finansowy?

Słyszymy, że często przyjęło się podejście, że tylko duże organizacje lub korporacje powinny mieć ustrukturyzowany budżet i monitorować jego wykonanie w stosunku do planu. A w przypadku małych firm wystarczy kontrolować ilość gotówki na koncie. Rzeczywiście, w czasach hossy wielu firmom to drugie podejście pozwalało sprawnie funkcjonować. Jednak to tylko pozorna optymalizacja czasu, ponieważ wtedy zaczynamy dopasowywać się do budżetu, a nie dopasowywać budżet do możliwości biznesowych spółki. W naszych projektach widzieliśmy efekty pracy na budżecie kosztowym i przychodowym już w kilku osobowych spółkach.  

Monitoring kosztów i przychodów 

Prawidłowo zarządzane finanse są kluczem do zwiększenia rentowności Twojej firmy.

Efektywność działań

Budżet firmy ułatwi Ci precyzyjne kierowanie środków finansowych tam, gdzie przynoszą największy zwrot.

Motywacja zespołu

Jasne cele finansowe zwiększają zaangażowanie i odpowiedzialność pracowników.

Rozwój przedsiębiorstwa

Dobrze zaplanowany elastyczny budżet dostosowujący się do zmian rynkowych jest podstawą ciągłego rozwoju.

Zaplanuj swój budżet z profesjonalistami

Samodzielne planowanie budżetu nie jest proste. Warto mieć wiedzę na temat modelowania finansowego, prognozowania, motywacji pracowników, możliwych inwestycji i technologii, żeby zrobić to dobrze. 

Wiemy, że znasz się na swoim biznesie. My pomożemy w stworzeniu warunków do jego wzrostu. Wspólnie zbudujemy silny fundament dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

Korzyści planowania budżetu z ekspertami

Praca z doświadczonym konsultantem i analitykiem finansowym
Zidentyfikujemy możliwości optymalizacji finansowej, których możesz nie dostrzec jako osoba będąca głęboko zanurzona w swoim biznesie.
Zaplanuj budżet z ekspertem
Specjalizacja w sektorze MŚP
Rozumiemy przepływy finansowe, dlatego zbudujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego biznesu, aby nie spowolnić firmy zaawansowanym controllingiem.
Zaplanuj budżet z ekspertem
Sprawdzone metody projektowania budżetu
Mamy wypracowane na bazie wieloletnich doświadczeń procesy, które minimalizują ryzyko popełnienia błędów przy planowaniu i wdrażaniu budżetu.
Zaplanuj budżet z ekspertem
Previous slide
Next slide

Dlaczego warto zaplanować budżet z naszym zespołem?

Indywidualne podejście

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów, którzy wiedzą, że nie ma dwóch identycznych firm. Nasze strategie budżetowe są tworzone „na miarę”, z uwzględnieniem unikalnych potrzeb i wyzwań Twojej organizacji.

Spotkania osobiste i wsparcie zdalne

Chociaż technologia pozwala nam pracować zdalnie, cenimy osobiste relacje i współpracę. Wierzymy, że najlepsze wyniki osiągamy, gdy możemy poznać Twój biznes od środka i wspólnie pracować nad strategią finansową.

Indywidualny cennik

Rozumiemy, że inwestycja w planowanie budżetu musi się zwrócić. Dlatego oferujemy indywidualne podejście do wyceny naszych usług. 

Umów konsultację

Nie czekaj, aż finanse Twojej firmy staną się wyzwaniem. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby zapanować nad budżetem i skierować swoją firmę na ścieżkę wzrostu i zysków. 

Umów się na konsultację już dziś i zobacz, jak możemy pomóc Twojej firmie. Razem zbudujemy finansową przyszłość Twojego przedsiębiorstwa na solidnych fundamentach.


Zaufały nam firmy

pib broker
nanovo
duży ben logo
komtur logo
zdrowit-logo
kingspan light air
duraline logo
aww sinevia
logo albeco
fast it logo
Klienci o nas
Newsletter

To nie newsletter sprzedażowy o naszych usługach, to raczej zbiór opinii na podstawie tego co się dzieje w projektach realizowanych w Qmatch Consulting.

Naszym celem jest koncentracja na wyzwaniach, z którymi zmaga się nasz klient, oraz prezentowanie metod, którymi im wspieramy. Zagadnienia, które  omawiamy, intensywnie stymulują nasze procesy myślowe, i mam nadzieję, że będą miały podobny wpływ na Ciebie.

W każdym wydaniu naszego biuletynu skupimy się na jednym konkretnym temacie, dając Ci możliwość głębszego zrozumienia i refleksji nad istotnymi aspektami prowadzenia biznesu.

Scroll to Top