Pomagamy firmom działać efektywniej

Jesteśmy firmą doradczo-wdrożeniową. Pomagamy firmom zwiększać zyski i przyspieszyć rozwój. Optymalizujemy koszty, usprawniamy procesy i działanie zespołów. Sprawdź jak pracujemy!

W czym możemy Ci pomóc?

Twój specjalista od optymalizacji efektywności organizacji

Nasza misja to nie tylko zwiększanie efektywności organizacyjnej Twojej firmy, ale także kreowanie warunków, w których procesy i ludzie pracują w sposób optymalny i harmonijny.

Specjalizujemy się w strategicznej poprawie procesów biznesowych oraz działania zespołów

Naszym zadaniem jest nie tylko zrozumienie, ale i optymalizacja istniejących procesów oraz potencjału ludzi, którzy są ich częścią. Współpracując z kadrą zarządzającą, dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania strategiczne zostały przekute w praktyczne działania, skoncentrowane na wypracowywaniu rezultatów z zespołami na każdym szczeblu organizacji.

Współpraca z nami - co warto wiedzieć?

Myśląc o współpracy z nami, zastanawiasz się pewnie, czego oczekiwać. Dążymy do głębokiego zrozumienia celów i unikalnej specyfiki Twojego biznesu, by dostarczyć rozwiązania, które będą realnie wpływały na jego rozwój. Nasza praca skoncentrowana jest na uzyskiwaniu efektów i satysfakcji Klienta, a nasze wynagrodzenie uzależniamy od osiągniętych rezultatów. 

Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i realiów Twojej organizacji, aby nasze doradztwo nie tylko było efektywne, ale także zawsze rentowne. Specjalizujemy się w pracy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, ponieważ znamy ich dynamikę i wyzwania, a współpraca z liderami tych organizacji dostarcza nam i naszym klientom ogromnej wartości.

Sprawdź, Jak Pracujemy i Skorzystaj z Naszej Ekspertyzy!

 

Skontaktuj się z nami

Opowiedz z jakim wyzwaniem się mierzysz naszemu konsultantowi. Podczas takiej rozmowy opowiemy w jaki sposób pracujemy i jak rozwiązaliśmy podobne wyzwaniami. Wspólnie wypracujemy możliwe kierunki współpracy!

Osoba do kontaktu
Tomasz Pietrzak
Konsultant

Tak może wyglądać początek naszej współpracy

Warsztat Discovery to inaczej Audyt firmy – sprawdź na czym polega

Zaufali nam

Zespół

Początki naszej współpracy sięgają kilkunastu lat wstecz, kiedy to wspólnie uczestniczyliśmy w uruchomieniu programu lojalnościowego PAYBACK – projektu, który błyskawicznie przekształcił się w największy program lojalnościowy w Polsce. Choć wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy, że to, co tworzyliśmy, miało charakter start-up’u, doświadczenie to stało się fundamentem naszej przyszłości.

Nasze ścieżki kariery rozwijały się, przynosząc nam doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w: Nationale Nederlanden czy CD Projekt. Jednakże, coś nas ciągnęło w innym kierunku – pragnieliśmy więcej niż tradycyjna korporacyjna ścieżka, poszukiwaliśmy szerszego zakresu zadań i większej różnorodności.

W 2015 roku, przekształcając nasze aspiracje i marzenia w konkretne działania, połączyliśmy siły w pierwszych wspólnych projektach. To zaowocowało założeniem własnej firmy doradczej. Motywował nas głód rozwoju oraz pragnienie dostarczania przedsiębiorcom rozwiązań, które realnie wpłyną na usprawnienie działania ich biznesów.

Najbardziej spełniamy się współpracując z przedsiębiorstwami z sektora MŚP, gdzie nasza dynamika, elastyczność i głęboko zakorzeniona wiedza są nie tylko doceniane, ale i efektywne. Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm połączony z błyskawicznymi implementacjami i zorientowaniem na konkretne, mierzalne wyniki.

Tomasz Pietrzak
Konsultant
Specjalizuję się w obszarach: Strategii, Digital i Sprzedaży. Od ponad 15 lat zdobywam doświadczenie w biznesie. Moim celem jest budowanie efektywnych i rentownych przedsiębiorstw. Wierzę, że dopiero takie organizacje są w stanie zapewnić pracownikom wspaniałe środowisko pracy i możliwość rzeczywistego rozwoju. Lubię zadawać trudne pytania i rozumieć branżę dla której realizujemy projekt. Prowadzę sesje mentoringu biznesowego z managerami średniego i wyższego szczebla. Jestem obsesyjnie skupiony na budowaniu wartości w organizacjach oraz optymalizacji procesów. Byłem odpowiedzialny za launch największego programu lojalnościowego w Polsce (Payback) oraz zbudowałem jedną z pierwszych platform transakcyjnych do zarządzania funduszami inwestycyjnymi w NN (teraz Goldman Sachs). Jestem absolwentem Koźmińskiego oraz INSEAD. Certyfikacja PMI-ACP oraz BPMN 2.0. Najlepiej czuję się realizując projekty dla małych i średnich spółek, pracując ramię w ramię z liderami organizacji. Jeżeli nie jestem za biurkiem to najpewniej trenuję kolarstwo szosowe lub biegam.
Tomasz Nalewajk
Konsultant

Ekspert w zwiększaniu efektywności strategii i zespołów. Specjalizuję się w budowaniu motywacji w zespołe, poprzez odpowiednie miks twardych zachęt zawartych w systemach motywacyjnych oraz rozwijania kompetencji komunikacyjnych i organizacyjnych. Wierzę, że skuteczny zespół może działać tylko w zdrowej, rentownej organizacji dlatego wspieram C-level w budowaniu skutecznych strategii zgodnych z ich osobistymi ambicjami. Jestem psychologiem z doświadczenia i zamiłowania, a jednocześnie świetnie spełniam się tworząc formuły w excelu . Pracowałem w korporacjach w Polsce i za granicą, m.in. budując program lojalnościowy w Meksyku i rozwijając ogólnoświatową plaformę gamingową CD Projekt. Caly czas potrzebuję nowych wyzwań, dlatego szybko rozpocząłem rozwijanie własnego biznesu. 

Poza godzinami piszę, tworzę muzykę i prowadzę praktykę psychoterapeutyczną. 

W codziennej pracy projektowej wspierają nas eksperci z poszczególnych obszarów biznesowych. 

Zamów bezpłatną konsultację

Zapytaj nas o dowolną kwestię. Wypełnij formularz i skontaktuj się z naszym doradcą. 


Scroll to Top