Jesteśmy twoim partnerem zmiany

Wspieramy firmy w rozwoju w kluczowych obszarach, takich jak:

 • Strategia wzrostu
 • Procesy i narzędzia w organizacji
 • Digitalizacja i innowacyjność
 • Efektywność zespołów

Usługi

 • Audyt i optymalizacja procesów
  • Mapowanie procesów biznesowych
  • Digitalizacja procesów
  • Szczupłe organizacje

Nasza specjalizacja

Branża deweloperska

Mamy szerokie doświadczenie we współpracy z firmami z  branży deweloperskiej, zarówno w kategorii commercial building oraz residential.

Firmy rodzinne

Realizujemy projekty z firmami zarządzanymi lokalnie. Rozumiemy wyzwania z jakimi mierzą się organizacje tego typu. 

Organizacje skalujące się

Pracujemy z firmami, których celem jest szybki wzrost, który wymaga profesjonalizacji procesów w zakresie zarządzania organizacją .

Zespół

tomasz pietrzak

Tomasz Pietrzak

Consultant

Ekspert tworzenia procesów organizacyjnych. Mentor o obszarze strategii, kultury organizacyjnej oraz marketingu. Doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami i budowania zespołów. Pracował w Nationale Nederlanden, gdzie wprowadzał zwinne metodyki pracy oraz zarządzał zespołem Digital. Ma doświadczenie we wdrażaniu zmian organizacyjnych w firmach z sektora finansowego. Prelegent na konferencjach. 

Certyfikacja AgilePM® by DSDM Consortium

Tomasz nalewajk

Tomasz Nalewajk

Consultant

Psycholog organizacji, coach i psychoterapeuta. Trener, moderator i facylitator, który ma na koncie ponad 700 godzin warsztatów. 15+ lat doświadczenia w biznesie na stanowiskach kierowniczych. Ex-corporate, który pracował dla takich marek jak BP Polska, CD Projekt, PAYBACK, BZ WBK. Certyfikowany trener DISC D3

Skontaktuj się z nami


  Wyrażam zgodę na wysłanie moich danych w celu przetworzenia zapytania. Akceptuję fakt, iż podanie danych jest dobrowolne, oraz że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Twoje dane przetwarzane będą przez Qmatch, ul. Padewska 23/7, 00-777 Warszawa), która będzie przetwarzać Twoje dane wyłącznie w celu przeprocesowania Twojego zapytania i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszej działalności.