Pomagamy firmom działać efektywniej

Jesteśmy firmą doradczo-wdrożeniową. Pomagamy firmom zwiększać zyski i przyspieszyć rozwój. Optymalizujemy koszty, usprawniamy procesy i działanie zespołów. Sprawdź jak pracujemy!

W czym możemy Ci pomóc?

Twój specjalista od optymalizacji efektywności organizacji

Nasza misja to nie tylko zwiększanie efektywności organizacyjnej Twojej firmy, ale także kreowanie warunków, w których procesy i ludzie pracują w sposób optymalny i harmonijny.

Specjalizujemy się w strategicznej poprawie procesów biznesowych oraz działania zespołów

Naszym zadaniem jest nie tylko zrozumienie, ale i optymalizacja istniejących procesów oraz potencjału ludzi, którzy są ich częścią. Współpracując z kadrą zarządzającą, dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania strategiczne zostały przekute w praktyczne działania, skoncentrowane na wypracowywaniu rezultatów z zespołami na każdym szczeblu organizacji.

Współpraca z nami - co warto wiedzieć?

Myśląc o współpracy z nami, zastanawiasz się pewnie, czego oczekiwać. Dążymy do głębokiego zrozumienia celów i unikalnej specyfiki Twojego biznesu, by dostarczyć rozwiązania, które będą realnie wpływały na jego rozwój. Nasza praca skoncentrowana jest na uzyskiwaniu efektów i satysfakcji Klienta, a nasze wynagrodzenie uzależniamy od osiągniętych rezultatów. 

Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i realiów Twojej organizacji, aby nasze doradztwo nie tylko było efektywne, ale także zawsze rentowne. Specjalizujemy się w pracy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, ponieważ znamy ich dynamikę i wyzwania, a współpraca z liderami tych organizacji dostarcza nam i naszym klientom ogromnej wartości.

Sprawdź, Jak Pracujemy i Skorzystaj z Naszej Ekspertyzy!

 

Skontaktuj się z nami

Opowiedz z jakim wyzwaniem się mierzysz naszemu konsultantowi. Podczas takiej rozmowy opowiemy w jaki sposób pracujemy i jak rozwiązaliśmy podobne wyzwaniami. Wspólnie wypracujemy możliwe kierunki współpracy!

Osoba do kontaktu
Tomasz Pietrzak
Konsultant

Tak może wyglądać początek naszej współpracy

Warsztat Discovery to inaczej Audyt firmy – sprawdź na czym polega

Zaufali nam

logo albeco
duraline logo
Mpack logo
kingspan light air
pulsar bhp
Nat Cargo logo
fast it logo
duży ben logo
wgt logo

Zespół

Początki naszej współpracy sięgają kilkunastu lat wstecz, kiedy to wspólnie uczestniczyliśmy w uruchomieniu programu lojalnościowego PAYBACK – projektu, który błyskawicznie przekształcił się w największy program lojalnościowy w Polsce. Choć wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy, że to, co tworzyliśmy, miało charakter start-up’u, doświadczenie to stało się fundamentem naszej przyszłości.

Nasze ścieżki kariery rozwijały się, przynosząc nam doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w: Nationale Nederlanden czy CD Projekt. Jednakże, coś nas ciągnęło w innym kierunku – pragnieliśmy więcej niż tradycyjna korporacyjna ścieżka, poszukiwaliśmy szerszego zakresu zadań i większej różnorodności.

W 2015 roku, przekształcając nasze aspiracje i marzenia w konkretne działania, połączyliśmy siły w pierwszych wspólnych projektach. To zaowocowało założeniem własnej firmy doradczej. Motywował nas głód rozwoju oraz pragnienie dostarczania przedsiębiorcom rozwiązań, które realnie wpłyną na usprawnienie działania ich biznesów.

Najbardziej spełniamy się współpracując z przedsiębiorstwami z sektora MŚP, gdzie nasza dynamika, elastyczność i głęboko zakorzeniona wiedza są nie tylko doceniane, ale i efektywne. Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm połączony z błyskawicznymi implementacjami i zorientowaniem na konkretne, mierzalne wyniki.

Tomasz Pietrzak
Konsultant
Specjalizuję się w obszarach: Strategii, Digital i Sprzedaży. Od ponad 15 lat zdobywam doświadczenie w biznesie. Moim celem jest budowanie efektywnych i rentownych przedsiębiorstw. Wierzę, że dopiero takie organizacje są w stanie zapewnić pracownikom wspaniałe środowisko pracy i możliwość rzeczywistego rozwoju. Lubię zadawać trudne pytania i rozumieć branżę dla której realizujemy projekt. Prowadzę sesje mentoringu biznesowego z managerami średniego i wyższego szczebla. Jestem obsesyjnie skupiony na budowaniu wartości w organizacjach oraz optymalizacji procesów. Byłem odpowiedzialny za launch największego programu lojalnościowego w Polsce (Payback) oraz zbudowałem jedną z pierwszych platform transakcyjnych do zarządzania funduszami inwestycyjnymi w NN (teraz Goldman Sachs). Jestem absolwentem Koźmińskiego oraz INSEAD. Certyfikacja PMI-ACP oraz BPMN 2.0. Najlepiej czuję się realizując projekty dla małych i średnich spółek, pracując ramię w ramię z liderami organizacji. Jeżeli nie jestem za biurkiem to najpewniej trenuję kolarstwo szosowe lub biegam.
Tomasz Nalewajk
Konsultant

Ekspert w zwiększaniu efektywności strategii i zespołów. Specjalizuję się w budowaniu motywacji w zespołe, poprzez odpowiednie miks twardych zachęt zawartych w systemach motywacyjnych oraz rozwijania kompetencji komunikacyjnych i organizacyjnych. Wierzę, że skuteczny zespół może działać tylko w zdrowej, rentownej organizacji dlatego wspieram C-level w budowaniu skutecznych strategii zgodnych z ich osobistymi ambicjami. Jestem psychologiem z doświadczenia i zamiłowania, a jednocześnie świetnie spełniam się tworząc formuły w excelu . Pracowałem w korporacjach w Polsce i za granicą, m.in. budując program lojalnościowy w Meksyku i rozwijając ogólnoświatową plaformę gamingową CD Projekt. Caly czas potrzebuję nowych wyzwań, dlatego szybko rozpocząłem rozwijanie własnego biznesu. 

Poza godzinami piszę, tworzę muzykę i prowadzę praktykę psychoterapeutyczną. 

W codziennej pracy projektowej wspierają nas eksperci z poszczególnych obszarów biznesowych. 

Zamów bezpłatną konsultację

Zapytaj nas o dowolną kwestię. Wypełnij formularz i skontaktuj się z naszym doradcą. 


Scroll to Top