Pomagamy firmom działać lepiej

Jesteśmy firmą doradczą. Pomagamy firmom zwiększać zyski i przyspieszyć rozwój. Optymalizujemy koszty, usprawniamy procesy i działanie zespołów.
W czym możemy Ci pomóc?

W Qmatch zajmujemy się zwiększaniem efektywności organizacji.

Specjalizujemy się w poprawie skuteczności działania procesów i ludzi. Współpracujemy z kadrą zarządzającą i przekładamy to potem na konkretne działania, które wdrażamy z liderami w zespołach.

Pomagamy m.in.

  • określić strategię rozwoju, przełożyć ją na konkretny plan, który pomożemy Ci wdrożyć
  • zbudować powtarzalny proces sprzedaży B2B, który zwiększy wyniki
  • uporządkować marketing i sprawić, że będzie realizował cele i przynosił wartościowe leady
  • ulepszyć procesy biznesowe i je zdigitalizować, dzięki czemu Twoja firma będzie działała sprawniej
  • poprawić komunikację w zespole, poprzez wdrożenie dobrych standardów i praktyk
  • ulepszyć systemy premiowe oraz prowizyjne i zwiększyć motywację pracowników
  • rozwinąć kompetencje miękkie zespołów - dzięki czemu będą pracowali lepiej ze sobą, z klientami i kontrahentami

Pracujemy efektywnie oraz mądrze

Jeżeli myślisz o współpracy z nami to zobacz czego się spodziewać, po nawiązaniu współpracy. 

Dążymy do tego, żeby jak najlepiej zrozumieć cele i specyfikę biznesu. Pracujemy koncentrując się na efekcie i satysfakcji klienta. Umawiamy się na efekt i dopiero gdy go osiągniemy, jesteśmy wynagradzani. Naszą ofertę dopasowujemy do organizacji, tak żeby nasze doradztwo zawsze było rentowne. Wśród naszych klientów są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, bo na nich znamy się najlepiej i lubimy pracować z ich liderami.

Tak może wyglądać początek naszej współpracy

Zaufali nam

7R S.A. najszybciej rozwijający się deweloper na rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych.

Tej firmy chyba nie trzeba przedstawiać.

Jeden z największych deweloperów mieszkaniowych, dynamicznie rozwijający się na skalę ogólnopolską.

Wielokrotnie nagradzana agencja SEO/SEM obsługująca klientów z całego świata.

Warszawska przestrzeń coworkingowa. 

Firma działająca w sektorze FinTech. Jeden z liderów na polskim rynku płatności odroczonych.

Wiodący europejski dostawca produktów kosmetycznych, zdrowotnych i lifestylowych.

Jeden z większych i bardziej rozpoznawalnych importerów branży spożywczej w Polsce.

Polski lider branży podłogowej. Firma oferuje również produkty do aranżacji i wykończenia wnętrz.

Dynamicznie rozwijająca się firma badawczo-doradcza, która pracowała m.in. przy budowie Stadionu Narodowego oraz I i II linii metra w Warszawie.

Amerykańska firma, która specjalizuje się w produkcji aparatury analitycznej.

Firma zajmująca się spedycją krajową i zagraniczną.

Polski software house, który zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych i mobilnych, projektowaniem grafiki, UI i UX.

Firma oferująca szkolenia z zakresu Design Thinking.

Polskie przedsiębiorstwo rodzinne, które specjalizuje się w produkcji drzwi.

Specjalistyczna firma świadcząca usługi z zakresu influencer marketingu w regionie CEE.

Największa agencja wideo i influencer marketingu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Miejsce stworzone interdyscyplinarnej i międzynarodowej refleksji nad totalitaryzmami XX wieku oraz konsekwencjami ich działań.

Firma zajmująca się importem oraz dystrybucją materiałów budowlanych.

Zespół

Pracujemy ze sobą już od kilkunastu lat. Poznaliśmy się przy uruchamianiu programu lojalnościowego PAYBACK, który szybko stał się największym programem lojalnościowym w Polsce. Jeszcze wtedy nikt nie wiedział, że to co robiliśmy było startupem. Potem każdy z nas rozwijał swoją karierę, na managerskich stanowiskach w dużych organizacjach (m.in. Nationale Nederlanden i CD Projekt).
Jednak czuliśmy, że ciągnie nas w inną stronę. Nie mieliśmy już ochoty na dużą firmę, na wąskie zadania. Zaczęliśmy się rozglądać, rozmawiać. W 2015 roku połączyliśmy siły przy pierwszych projektach, co rozwinęło się w stworzenie firmy doradczej oraz start-up’u technologicznego. Połączyła nas potrzeba rozwoju i chęć dostarczania przedsiębiorcom rozwiązań usprawniającym działanie ich biznesów.

Najlepiej czujemy się pracując dla firm z sektora MŚP, gdzie dobrze sprawdza się nasza dynamika, elastyczność i wiedza wyniesiona z dziesiątek projektów. Potrafimy łączyć profesjonalne podejście z szybkimi wdrożeniami i nastawieniem na wyniki.

Tomasz Pietrzak
Consultant

Manager i doświadczony przedsiębiorca. Specjalizuję się w łączeniu Strategii – Sprzedaży i Marketingu. Od ponad 15 lat zdobywam doświadczenie w biznesie. Moim celem jest budowanie efektywnych i rentownych przedsiębiorstw. Wierzę, że dopiero takie organizacje są w stanie zapewnić pracownikom wspaniałe środowisko pracy i możliwość rzeczywistego rozwoju. Lubię zadawać dziwne pytania i rozumieć branżę dla której realizujemy projekt. Jestem współzałożycielem spółki technologicznej w obszarze HR-Tech. Prowadzę sesje doradcze z managerami średniego i wyższego szczebla. Jestem obsesyjnie skupiony na budowaniu wartości w organizacjach, wszędzie poszukuje możliwości automatyzacji procesów. Nie cierpię marnotrawstwa i pustych przebiegów. Na początku kariery, doświadczenie zdobywałem w międzynarodowych korporacjach, na styku sprzedaży i marketingu. Byłem odpowiedzialny m.in za launch największego programu lojalnościowego w Polsce oraz zbudowałem jedną z pierwszych platform mobilnych do zarządzania funduszami inwestycyjnymi. Najlepiej czuję się realizując projekty dla małych i średnich spółek, pracując ramię w ramię z liderami organizacji. Jeżeli nie jestem za biurkiem to najpewniej trenuję kolarstwo szosowe lub biegam.

Tomasz Nalewajk
Consultant

Ekspert w zwiększaniu efektywności strategii i zespołów. Specjalizuję się w budowaniu motywacji w zespołe, poprzez odpowiednie miks twardych zachęt zawartych w systemach motywacyjnych oraz rozwijania kompetencji komunikacyjnych i organizacyjnych. Wierzę, że skuteczny zespół może działać tylko w zdrowej, rentownej organizacji dlatego wspieram C-level w budowaniu skutecznych strategii zgodnych z ich osobistymi ambicjami. Jestem psychologiem z doświadczenia i zamiłowania, a jednocześnie świetnie spełniam się tworząc formuły w excelu . Pracowałem w korporacjach w Polsce i za granicą, m.in. budując program lojalnościowy w Meksyku i rozwijając ogólnoświatową plaformę gamingową CD Projekt. Caly czas potrzebuję nowych wyzwań, dlatego szybko rozpocząłem rozwijanie własnego biznesu. 

Poza godzinami piszę, tworzę muzykę i prowadzę praktykę psychoterapeutyczną. 

Magdalena Gitler
Communication Specialist

Doświadczony marketer, specjalizujący się w tworzeniu contentu i pogłębionym researchu. Jest ekspertką w tworzeniu skutecznych strategii marketingowych oraz lejków sprzedażowych. 

Case studies

Zobacz efekty naszej pracy

Zamów bezpłatną konsultację

Zapytaj nas o dowolną kwestię. Wypełnij formularz i skontaktuj się z naszym doradcą. 

pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na wysłanie moich danych w celu przetworzenia zapytania. Akceptuję fakt, iż podanie danych jest dobrowolne, oraz że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Twoje dane przetwarzane będą przez QM Tomasz Pietrzak, ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa, która będzie przetwarzać Twoje dane wyłącznie w celu przeprocesowania Twojego zapytania i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszej działalności.
Klienci o Qmatch