Pomagamy firmom działać lepiej

Jesteśmy firmą doradczo-wdrożeniową. Pomagamy firmom zwiększać zyski i przyspieszyć rozwój. Optymalizujemy koszty, usprawniamy procesy i działanie zespołów. Sprawdź jak pracujemy!

W czym możemy Ci pomóc?

W Qmatch zajmujemy się zwiększaniem efektywności organizacji.

Specjalizujemy się w poprawie skuteczności działania procesów i ludzi. Współpracujemy z kadrą zarządzającą i przekładamy to potem na konkretne działania, które wdrażamy z liderami w zespołach.

Pomagamy m.in.

Pracujemy efektywnie oraz mądrze

Jeżeli myślisz o współpracy z nami to zobacz czego się spodziewać, po nawiązaniu współpracy. 

Dążymy do tego, żeby jak najlepiej zrozumieć cele i specyfikę biznesu. Pracujemy koncentrując się na efekcie i satysfakcji klienta. Umawiamy się na efekt i dopiero gdy go osiągniemy, jesteśmy wynagradzani. Naszą ofertę dopasowujemy do organizacji, tak żeby nasze doradztwo zawsze było rentowne. Wśród naszych klientów są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, bo na nich znamy się najlepiej i lubimy pracować z ich liderami.

Sprawdź jak pracujemy!

Tak może wyglądać początek naszej współpracy

Warsztat Discovery to inaczej Audyt firmy – sprawdź na czym polega

Zaufali nam

7R S.A. najszybciej rozwijający się deweloper na rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych.

Tej firmy chyba nie trzeba przedstawiać.

Jeden z największych deweloperów mieszkaniowych, dynamicznie rozwijający się na skalę ogólnopolską.

Wielokrotnie nagradzana agencja SEO/SEM obsługująca klientów z całego świata.

Warszawska przestrzeń coworkingowa. 

Firma działająca w sektorze FinTech. Jeden z liderów na polskim rynku płatności odroczonych.

Wiodący europejski dostawca produktów kosmetycznych, zdrowotnych i lifestylowych.

Jeden z większych i bardziej rozpoznawalnych importerów branży spożywczej w Polsce.

Polski lider branży podłogowej. Firma oferuje również produkty do aranżacji i wykończenia wnętrz.

Dynamicznie rozwijająca się firma badawczo-doradcza, która pracowała m.in. przy budowie Stadionu Narodowego oraz I i II linii metra w Warszawie.

Amerykańska firma, która specjalizuje się w produkcji aparatury analitycznej.

Firma zajmująca się spedycją krajową i zagraniczną.

Polski software house, który zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych i mobilnych, projektowaniem grafiki, UI i UX.

Firma oferująca szkolenia z zakresu Design Thinking.

Polskie przedsiębiorstwo rodzinne, które specjalizuje się w produkcji drzwi.

Specjalistyczna firma świadcząca usługi z zakresu influencer marketingu w regionie CEE.

Największa agencja wideo i influencer marketingu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Miejsce stworzone interdyscyplinarnej i międzynarodowej refleksji nad totalitaryzmami XX wieku oraz konsekwencjami ich działań.

Firma zajmująca się importem oraz dystrybucją materiałów budowlanych.

Zespół

Pracujemy ze sobą już od kilkunastu lat. Poznaliśmy się przy uruchamianiu programu lojalnościowego PAYBACK, który szybko stał się największym programem lojalnościowym w Polsce. Jeszcze wtedy nikt nie wiedział, że to co robiliśmy było startupem. Potem każdy z nas rozwijał swoją karierę, na managerskich stanowiskach w dużych organizacjach (m.in. Nationale Nederlanden i CD Projekt).
Jednak czuliśmy, że ciągnie nas w inną stronę. Nie mieliśmy już ochoty na dużą firmę, na wąskie zadania. Zaczęliśmy się rozglądać, rozmawiać. W 2015 roku połączyliśmy siły przy pierwszych projektach, co rozwinęło się w stworzenie firmy doradczej oraz start-up’u technologicznego. Połączyła nas potrzeba rozwoju i chęć dostarczania przedsiębiorcom rozwiązań usprawniającym działanie ich biznesów.

Najlepiej czujemy się pracując dla firm z sektora MŚP, gdzie dobrze sprawdza się nasza dynamika, elastyczność i wiedza wyniesiona z dziesiątek projektów. Potrafimy łączyć profesjonalne podejście z szybkimi wdrożeniami i nastawieniem na wyniki.

Tomasz Pietrzak
Consultant

Manager i doświadczony przedsiębiorca. Specjalizuję się w łączeniu Strategii – Sprzedaży i Marketingu. Od ponad 15 lat zdobywam doświadczenie w biznesie. Moim celem jest budowanie efektywnych i rentownych przedsiębiorstw. Wierzę, że dopiero takie organizacje są w stanie zapewnić pracownikom wspaniałe środowisko pracy i możliwość rzeczywistego rozwoju. Lubię zadawać dziwne pytania i rozumieć branżę dla której realizujemy projekt. Jestem współzałożycielem spółki technologicznej w obszarze HR-Tech. Prowadzę sesje doradcze z managerami średniego i wyższego szczebla. Jestem obsesyjnie skupiony na budowaniu wartości w organizacjach, wszędzie poszukuje możliwości automatyzacji procesów. Nie cierpię marnotrawstwa i pustych przebiegów. Na początku kariery, doświadczenie zdobywałem w międzynarodowych korporacjach, na styku sprzedaży i marketingu. Byłem odpowiedzialny m.in za launch największego programu lojalnościowego w Polsce oraz zbudowałem jedną z pierwszych platform mobilnych do zarządzania funduszami inwestycyjnymi. Najlepiej czuję się realizując projekty dla małych i średnich spółek, pracując ramię w ramię z liderami organizacji. Jeżeli nie jestem za biurkiem to najpewniej trenuję kolarstwo szosowe lub biegam.

Tomasz Nalewajk
Consultant

Ekspert w zwiększaniu efektywności strategii i zespołów. Specjalizuję się w budowaniu motywacji w zespołe, poprzez odpowiednie miks twardych zachęt zawartych w systemach motywacyjnych oraz rozwijania kompetencji komunikacyjnych i organizacyjnych. Wierzę, że skuteczny zespół może działać tylko w zdrowej, rentownej organizacji dlatego wspieram C-level w budowaniu skutecznych strategii zgodnych z ich osobistymi ambicjami. Jestem psychologiem z doświadczenia i zamiłowania, a jednocześnie świetnie spełniam się tworząc formuły w excelu . Pracowałem w korporacjach w Polsce i za granicą, m.in. budując program lojalnościowy w Meksyku i rozwijając ogólnoświatową plaformę gamingową CD Projekt. Caly czas potrzebuję nowych wyzwań, dlatego szybko rozpocząłem rozwijanie własnego biznesu. 

Poza godzinami piszę, tworzę muzykę i prowadzę praktykę psychoterapeutyczną. 

Case study

Zamów bezpłatną konsultację

Zapytaj nas o dowolną kwestię. Wypełnij formularz i skontaktuj się z naszym doradcą. 


Klienci o Qmatch
Scroll to Top
0
zapisanych

Czego dowiesz się w trakcie webinaru?

  • Co musi zawierać system prowizyjny, żeby działał?
  • Narzędzia, które pomogą łatwiej zarządzać systemem
  • Jak system prowizyjny może zepsuć sprzedaż?