Jesteśmy twoim partnerem zmiany

Wspieramy firmy w rozwoju w kluczowych obszarach, takich jak:

  • Sprzedaż B2B
  • Systemy motywacyjne i premiowe
  • Doradztwo strategiczne
  • Doradztwo marketingowe

Nasza specjalizacja

BRANŻA DEWELOPERSKA

Doradzamy deweloperom z kategorii commercial building oraz residential. Mamy doświadczenie
we współpracy z firmami z branży — rozumiemy specyfikę rynku nieruchomości. Pomagamy działać efektywnie przez optymalizację procesów i tworzenie strategii rozwoju dopasowanej do wyzwań branży.

BRANŻA SPOŻYWCZA

Doradzamy firmom działającym w przemyśle spożywczym. Pomagamy wykorzystać potencjał organizacji przez stworzenie strategii i optymalizację procesów. Pracujemy nad portfolio produktowym oraz komunikacją marketingową.

BRANŻA TECHNOLOGICZNA

Doradzamy firmom z branży tech m.in. startupy, software house, e-commerce. Specjalizujemy się
w tworzeniu i wdrażaniu strategii dla branży technologicznej. Tworzymy elastyczne plany działania, poprawiamy komunikację w zespołach, wspieramy sprzedaż i rozwijamy marketing. Optymalizujemy i rozwiązujemy problemy organizacji.

SPÓŁKI WŁAŚCICIELSKIE

Wspieramy spółki właścicielskie w rozwoju
i profesjonalizacji biznesu. Pokazujemy możliwości wzrostu, podpowiadamy, jak dobrze wykorzystać zasoby firmy. Optymalizujemy kluczowe procesy organizacji i tworzymy zespoły skupione wokół wspólnego celu.

SPÓŁKI GIEŁDOWE

Realizujemy projekty, których celem jest optymalizacja procesów i efektywności dużych organizacji. Pracujemy z zespołem liderów, aby budować zaangażowanie zespołu.

FIRMY RODZINNE

Pomagamy w rozwoju firm rodzinnych. Pokazujemy, jak zwiększyć efektywność przedsiębiorstwa i przejść transformację z zachowaniem bliskich relacji w firmie. Automatyzujemy procesy biznesowe oraz tworzymy strategię rozwoju, która ugruntowuje pozycję firmy na rynku.

Zespół

Tomasz Pietrzak Consultant

Ekspert tworzenia procesów organizacyjnych. Mentor o obszarze strategii, kultury organizacyjnej oraz marketingu. Doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami i budowania zespołów. Pracował w Nationale Nederlanden, gdzie wprowadzał zwinne metodyki pracy oraz zarządzał zespołem Digital. Ma doświadczenie we wdrażaniu zmian organizacyjnych w firmach z sektora finansowego. Prelegent na konferencjach. 

Certyfikacja AgilePM® by DSDM Consortium

Tomasz Nalewajk Consultant
Psycholog organizacji, coach i psychoterapeuta. Trener, moderator i facylitator, który ma na koncie ponad 700 godzin warsztatów. 15+ lat doświadczenia w biznesie na stanowiskach kierowniczych. Ex-corporate, który pracował dla takich marek jak BP Polska, CD Projekt, PAYBACK, BZ WBK. Certyfikowany trener DISC D3
Magdalena Gitler Communication Specialist

Skontaktuj się z nami


    Wyrażam zgodę na wysłanie moich danych w celu przetworzenia zapytania. Akceptuję fakt, iż podanie danych jest dobrowolne, oraz że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Twoje dane przetwarzane będą przez QM Tomasz Pietrzak, ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa, która będzie przetwarzać Twoje dane wyłącznie w celu przeprocesowania Twojego zapytania i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszej działalności.

    Przewiń do góry