usługi

Nasze usługi

Każdy projekt traktujemy jak swój biznes, dlatego angażujemy się całościowo w realizowane projekty i skupiamy się na dowożeniu wartości dla organizacji. Budujemy strategie, optymalizujemy procesy oraz jesteśmy osobiście zaangażowanie w realizowane projekty. 

Sprzedaż B2B

Przygotujemy strategię sprzedaży, która wesprze generowanie leadów. Zajmiemy się automatyzacją procesów sprzedaży i zaproponujemy działania, które doprowadzą do poprawienia wyników finansowych firmy.

Przeanalizujemy proces pozyskiwania klientów, uporządkujemy go i powiemy, co zrobić, żeby funkcjonował skutecznie.

Sprawdzimy, jak działają procesy sprzedażowe w firmie. Wskażemy, co można poprawić, a na końcu zoptymalizujemy je, żeby wyniki finansowe firmy rosły.

Procesy w firmie można usprawnić. Sprawdzimy, które z nich można zdigitalizować, żeby przyspieszyć proces obsługi klientów.

Pomagamy wdrożyć wypracowany proces sprzedaży w systemy, na których pracuje firma. Zarówno CRM oraz ERP.

Systemy motywacyjne, premiowe i prowizyjne

Dobrze zaprojektowane systemy premiowe i motywacyjne skuteczne mobilizują pracowników do działania. Stworzymy systemy, które pomogą zrealizować cele firmy.

Stworzymy elastyczne systemy premiowania dla poszczególnych działów, które zwiększą zaangażowanie pracowników i pomogą realizować cele sprzedażowe.

Systemy prowizyjne dla handlowców muszą wzmacniać chęć do realizacji celów sprzedażowych. Opracujemy system, który skutecznie zmotywuje pracowników.

Doradztwo strategiczne

Pomożemy zaprojektować strategię dopasowaną do potrzeb firmy i grupy docelowej. Wyznaczymy ścieżki rozwoju i zamienić je na konkretny plan działania dla pracowników.

Sprawdzimy istniejące procesy w organizacji i zaproponujemy konkretne zmiany do wdrożenia.

Przygotujemy elastyczną strategię rozwoju firmy. Podsuniemy nowe możliwości rozwoju i zamienimy je na plan działania, który zwiększy przychody. Pomożemy też wdrożyć go w organizacji.

Zaproponujemy nowe możliwości rozwoju organizacji i pomożemy przejść przez proces transformacji.

Pomagamy skutecznie prowadzić firmy rodzinne. Dajemy konkretne rozwiązania na usprawnienie pracy i pomagamy zbudować struktury dla rozwoju organizacji.

Studzimy emocje w trudnych sytuacjach i ułatwiamy znalezienie rozwiązania, które zadowoli strony sporu.

Ulepszanie procesów biznesowych

Pomagamy obniżyć koszty i skrócić czasy obsługi procesów biznesowych np. obsługi klienta, sprzedaży, komunikacji wewnątrzfirmowej oraz z podwykonawcami i dostawcami.

Sprawdzimy, jak działają procesy biznesowe w firmie i zaproponujemy zmiany, które umożliwią rozwój organizacji.

Sprawdzimy, które procesy w organizacji warto zdigitalizować i przeprowadzimy zespół przez zmianę.

Zwiększanie skuteczności zespołów

Pomagamy ułożyć relacje między zespołami w firmie, poprawić procesy pochłaniające za dużo czasu i zwiększyć skuteczność działania pracowników.

Tworzymy dedykowane programy rozwojowe dla zespołów, w takich obszarach jak: komunikacja, asertywność, motywacja, zarządzanie sobą w czasie, delegowanie zadań. 

Prowadzimy dla klientów warsztaty, które usprawniają współpracę i komunikację pomiędzy zespołami w organizacji. 

Realizujemy sesje mentoringu dla kadry średniego i wyższego szczebla, aby wesprzeć managerów w bieżącej pracy i rozwoju. 

Doradztwo marketingowe

Opiszemy procesy w dziale marketingu, zaprojektujemy strategię marketingową, a na jej podstawie konkretny plan działań, które pomogą wypromować firmę i zwiększyć liczbę leadów.

Stworzymy strategię komunikacji marki w kanałach digital. Dobierzmy odpowiednie kanały, ustalimy cele do realizacji, opracujemy persony, wyznaczymy budżety i plan działania.

Stworzymy strategię marketingową dopasowaną do potrzeb firmy, która zbuduje rozpoznawalność organizacji i zwiększy liczbę pozyskiwanych leadów.

Rola Interim Marketing Managera polega na tymczasowym zarządzaniu marketingiem w organizacji. Opieka doświadczonego marketera pomaga usprawnić działania marketingowe oraz pracę zespołu.

Skontaktuj się z nami

Opowiedz z jakim wyzwaniem się mierzysz naszemu konsultantowi. Podczas takiej rozmowy opowiemy w jaki sposób pracujemy i jak rozwiązaliśmy podobne wyzwaniami. Wspólnie wypracujemy możliwe kierunki współpracy!

Zaufały nam firmy
Napisz do nas
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na wysłanie moich danych w celu przetworzenia zapytania. Akceptuję fakt, iż podanie danych jest dobrowolne, oraz że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Twoje dane przetwarzane będą przez QM Tomasz Pietrzak, ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa, która będzie przetwarzać Twoje dane wyłącznie w celu przeprocesowania Twojego zapytania i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszej działalności.