usługi

Nasze usługi

Każdy projekt traktujemy jak swój biznes, dlatego angażujemy się całościowo w realizowane projekty i skupiamy się na dowożeniu wartości dla organizacji. Budujemy strategie, optymalizujemy procesy oraz jesteśmy osobiście zaangażowanie w realizowane projekty. 

Sprzedaż B2B

Skuteczna sprzedaż usług i produktów to podstawa funkcjonowania firmy. Przygotujemy strategię sprzedaży, która wesprze generowanie wartościowych leadów. Zajmiemy się również automatyzacją procesów sprzedaży i zaproponujemy działania, które doprowadzą do osiągnięcia customer success.

Przeanalizujemy proces pozyskiwania klientów, uporządkujemy go i powiemy, co zrobić, żeby funkcjonował skutecznie.

>> Dowiedz się więcej

Sprawdzimy, jak działają procesy sprzedażowe
w firmie.  Wskażemy, co można poprawić, a na końcu zoptymalizujemy je, żeby wyniki finansowe firmy rosły.

>> Dowiedz się więcej

Procesy w firmie można usprawnić. Sprawdzimy, które z nich można zdigitalizować, żeby przyspieszyć proces obsługi klientów.

>> Dowiedz się więcej

Skuteczne systemy premiowe motywują pracowników i pozwalają realizować cele sprzedażowe. Stworzymy elastyczne systemy premiowania dla poszczególnych działów, które zwiększą zaangażowanie w zespołach.

>> Dowiedz się wiecej

Systemy prowizyjne dla handlowców muszą wzmacniać chęć do realizacji celów sprzedażowych. Opracujemy system skutecznie angażujący pracowników.

>> Dowiedz się więcej

Doradztwo strategiczne

Stworzenie strategii dla organizacji jest kluczowym elementem do zarządzania rozwojem i optymalizowaniem firmy. Strategia pozwala efektywnie komunikować się z pracownikami. Dobrze zaprojektowana strategia rozwoju nada kierunek działaniom. Pomożemy wyznaczyć ścieżki rozwoju i zamienić je na konkretny plan działania.

Sprawdzimy istniejące procesy w organizacji i zaproponujemy konkretne zmiany do wdrożenia.

>> Dowiedz się więcej

Przygotujemy elastyczną strategię rozwoju firmy. Podsuniemy nowe możliwości rozwoju i zamienimy je na plan działania, który zwiększy przychody. Pomożemy też wdrożyć go w organizacji.

>> Dowiedz się więcej

Zaproponujemy nowe możliwości rozwoju organizacji i pomożemy przejść przez proces transformacji.

>> Dowiedz się więcej

Sprawdzimy, jak działają procesy biznesowe w firmie i zaproponujemy zmiany, które umożliwią rozwój organizacji.

>> Dowiedz się więcej

Digitalizacja procesów to wykorzystanie oprogramowania do zwiększania efektywności ich działania. Sprawdzimy, które procesy w organizacji warto zdigitalizować i przeprowadzimy zespół przez zmianę.

>> Dowiedz się więcej

Pomagamy skutecznie prowadzić firmy rodzinne. Dajemy konkretne rozwiązania na usprawnienie pracy i pomagamy zbudować struktury dla rozwoju organizacji.

>> Dowiedz się więcej

Studzimy emocje w trudnych sytuacjach i ułatwiamy znalezienie rozwiązania, które zadowoli strony sporu.

>> Dowiedz się więcej

Marketing

Marketing to nie koszt dla organizacji, tylko realne wsparcie działań sprzedażowych oraz budowania wyróżnika na rynku. Opracujemy plan działań marketingowych, które wypromują firmę i pomogą pozyskiwać wartościowe leady.

Stworzymy strategię komunikacji marki w kanałach digital. Dobierzmy odpowiednie kanały, ustalimy cele do realizacji, opracujemy persony, wyznaczymy budżety i plan działania.

Stworzymy strategię marketingową skrojoną na miarę potrzeb firmy, która zbuduje rozpoznawalność organizacji i zwiększy liczbę pozyskiwanych leadów.

Rola Interim Marketing Managera polega na tymczasowym zarządzaniu marketingiem w organizacji. Opieka doświadczonego marketera pomaga optymalizować procesy i usprawnić działania marketingowe oraz pracę zespołu.

Human Resources

Organizacja to tworzący ją ludzie. Pomożemy zadbać o zespół w organizacji i wesprzemy podczas rekrutacji nowych pracowników na kluczowe stanowiska.

Przeprowadzimy audyt istniejących struktur w organizacji. Sprawdzimy, jak funkcjonują kluczowe procesy i zaproponujemy zmiany.

>> Dowiedz się więcej

Pomożemy  w budowaniu zespołu. Określimy potrzebne do realizacji zadań kompetencje pracowników i wesprzemy w rekrutacji osób na kluczowe stanowiska.

>> Dowiedz się więcej

Dbanie o wellbeing pracowników to sposób na poprawę ich zadowolenia oraz zwiększenie efektywności w pracy. Stworzymy indywidualne programy bazujące na holistycznym podejściu.

Oceny okresowe pracowników nie muszą być stresujące. Przygotujemy elastyczny system ocen pracowniczych, który będzie odpowiadał potrzebom organizacji.

>> Dowiedz się więcej

Przygotujemy jasne systemy premiowe i prowizyjne odporne na zmiany rynkowe, a jednocześnie motywujące dla pracowników.

>> Dowiedz się więcej

Likwidujemy organizacyjne silosy, czyli niekomunikujące się ze sobą zespoły. Przebudujemy sztywne struktury, które utrudniają funkcjonowanie organizacji w silne, współpracujące działy.

>> Dowiedz się więcej

86% pracowników uważa, że w ich firmie powinny być rozwijane kompetencje organizacji. Pokażemy i wdrożymy skuteczne narzędzia do budowania kompetencji liderów i zespołów oparte na elementach microlearingnu.

Badanie i zmiana kultury organizacyjnej

Kultura organizacji jest czymś widocznym w codziennych zachowaniach pracowników. Zbadamy, jak funkcjonuje firma i wskażemy aspekty, które wymagają zmiany.

Z raportu culture.buzz wynika, że zaledwie 33% pracowników przedkłada zarobki nad kulturę organizacyjną w firmie? Podpowiemy, jak budować kulturę organizacyjną w firmie, która przełoży się na efektywność organizacji.

>> Dowiedz się więcej

Badanie kultury organizacyjnej to złożony proces, który wymaga sprawdzonych metod pracy.

Zaczynamy od zebrania danych i ich odpowiedniej interpretacji, która pozwoli określić kulturę organizacyjną i zmierzyć jej zmianę.

>> Dowiedz się więcej

Kwestionariusz OCAI to czterowymiarowy model podziału organizacji, który stosujemy w badaniu kultury organizacji. Dzięki badaniu na podstawie cech charakterystycznych można przyporządkować organizację do danej kategorii.

Nasz autorski model naukowy do badania kultury organizacyjnej. Badanie Qmatch pozwala uchwycić kulturę organizacyjną w firmie i… zmierzyć ją. Dzięki temu pracę nad transformacją kultury można przełożyć na konkretny KPI i zmierzyć jej transformację.

>> Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną konsultację
Tomasz Nalewajk
Consultant
tomasz.nalewajk@qmatch.pl
+48 783 338 700
Zaufały nam firmy
Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na wysłanie moich danych w celu przetworzenia zapytania. Akceptuję fakt, iż podanie danych jest dobrowolne, oraz że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Twoje dane przetwarzane będą przez QM Tomasz Pietrzak, ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa., która będzie przetwarzać Twoje dane wyłącznie w celu przeprocesowania Twojego zapytania i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszej działalności.

    Przewiń do góry