usługi

Nasze usługi

Każdy projekt traktujemy jak swój biznes, dlatego angażujemy się całościowo w realizowane projekty i skupiamy się na dowożeniu wartości dla organizacji. Budujemy strategie, optymalizujemy procesy oraz jesteśmy osobiście zaangażowanie w realizowane projekty. 

Spadające wyniki sprzedaży?

Przygotujemy strategię sprzedaży, która wesprze generowanie leadów. Zajmiemy się automatyzacją procesów sprzedaży i zaproponujemy działania, które doprowadzą do poprawienia wyników finansowych firmy.

Przeanalizujemy proces pozyskiwania klientów, uporządkujemy go i powiemy, co zrobić, żeby funkcjonował skutecznie.

Sprawdzimy, jak działają procesy sprzedażowe w firmie. Wskażemy, co można poprawić, a na końcu zoptymalizujemy je, żeby wyniki finansowe firmy rosły.

Procesy w firmie można usprawnić. Sprawdzimy, które z nich można zdigitalizować, żeby przyspieszyć proces obsługi klientów.

Pomagamy wdrożyć wypracowany proces sprzedaży w systemy, na których pracuje firma. Zarówno CRM oraz ERP.

System premiowy i prowizyjny nie przynosi efektów?

Stworzymy skuteczny system premiowy, który wesprze realizacje celów firmy i da pracownikom motywację do mądrej pracy i analizowania wykonywanych czynności. Tworzymy sprawdzone systemy, które pomogą zrealizować cele firmy.

Stworzymy elastyczne systemy premiowania dla poszczególnych działów, które zwiększą zaangażowanie pracowników i pomogą realizować cele sprzedażowe.

Systemy prowizyjne  muszą wzmacniać chęć do realizacji celów sprzedażowych. Opracujemy system, który skutecznie zmotywuje pracowników.

Dobry system prowizyjny dla handlowców potrafi wznieść firmę na nowy poziom. Powinien być też odporny na trudne czasy, ale przede wszystkich powinien uczciwie wynagradzać handlowców osiągających ponadprzeciętne wyniki. Dla większość firm skuteczny system prowizyjny połączony z odpowiednią strategią to recepta na sukces.

Brak jasnego kierunku rozwoju firmy?

Zbierzemy to co właściciel oraz managerowi mają w głowie i przekształcimy to w strategię, która pozwoli pracownikom skupić swoje działania na na właściwych dla firmy kierunkach. Pomożemy zaprojektować strategię dopasowaną do potrzeb firmy i grupy docelowej. Wyznaczymy ścieżki rozwoju i zamienić je na konkretny plan działania dla pracowników.

Sprawdzimy istniejące procesy w organizacji i zaproponujemy konkretne zmiany do wdrożenia.

Przygotujemy elastyczną strategię rozwoju firmy. Podsuniemy nowe możliwości rozwoju i zamienimy je na plan działania, który zwiększy przychody. Pomożemy też wdrożyć go w organizacji.

Zaproponujemy nowe możliwości rozwoju organizacji i pomożemy przejść przez proces transformacji.

Pomagamy skutecznie prowadzić firmy rodzinne. Dajemy konkretne rozwiązania na usprawnienie pracy i pomagamy zbudować struktury dla rozwoju organizacji.

Studzimy emocje w trudnych sytuacjach i ułatwiamy znalezienie rozwiązania, które zadowoli strony sporu.

Zespół głównie gasi codzienne pożary?

Brak mądrych procesów obniża efektywność wielu firm. Pomagamy obniżyć koszty i skrócić czasy obsługi procesów biznesowych np. obsługi klienta, sprzedaży, komunikacji wewnątrzfirmowej oraz z podwykonawcami i dostawcami. Wdrażamy automatyzację procesów. Dobre procesy to nie procedury. Pomożemy firmie przyspieszyć. 

Sprawdzimy, jak działają procesy biznesowe w firmie i zaproponujemy zmiany, które umożliwią rozwój organizacji.
Sprawdzimy, które procesy w organizacji warto zdigitalizować i przeprowadzimy zespół przez zmianę.

Przepalane pieniądze na marketing?

Opiszemy procesy w dziale marketingu, zaprojektujemy strategię marketingową, a na jej podstawie konkretny plan działań, które pomogą wypromować firmę i zwiększyć liczbę leadów. Potrafimy budować efektywny marketing niskimi nakładami. 

Poddamy analizie działania wykonywane przez dział marketingu wraz z budżetami oraz grupami docelowymi. Pomożemy stworzyć kluczowe wskaźniki, które mają przełożenie na prawdziwy biznes, a nie wirtualny ruch. 

Stworzymy strategię komunikacji marki w kanałach digital. Dobierzmy odpowiednie kanały, ustalimy cele do realizacji, opracujemy persony, wyznaczymy budżety i plan działania.

Stworzymy strategię marketingową dopasowaną do potrzeb firmy, która zbuduje rozpoznawalność organizacji i zwiększy liczbę pozyskiwanych leadów.

Rola Interim Marketing Managera polega na tymczasowym zarządzaniu marketingiem w organizacji. Opieka doświadczonego marketera pomaga usprawnić działania marketingowe oraz pracę zespołu.

Marżowość, zysk netto, gotówka, koszty stałe a zmienne?

Pomagamy przetłumaczyć finanse na prosty język, a w zasadzie na dashboardy. Często dostęp do finansów jest utrudniony, a ich szybkie analizowanie wręcz niemożliwe. Zmieniamy to tworząc formatki w Excel agregujące dane z różnych źródeł prosto pokazujące kondycję firmy.  

Przeanalizujemy Twoją sytuację i wskażemy mocne oraz słabe strony, a także konkretne działania, które pomogą lepiej zarządzać finansami Twojej firmy.
Pomożemy zaplanować finanse i skonstruować budżet.
Przeanalizujemy i uporządkujemy strumienie przychodów i koszyki kosztowe. Sprawdzimy skąd przychodzi najwięcej pieniędzy, a na co najwięcej wydajesz. Wskażemy możliwości optymalizacji.
Stworzymy narzędzia, które pozwolą na bieżącą analizę finansów. Dzięki temu łatwo trzymać rękę zawsze na pulsie.
Pomożemy zrozumieć, na czym najlepiej zarabia, a gdzie firma ma niskie marże, które stawiają pod znakiem zapytanie opłacalność danej usługi lub produktu. Wskażemy sposoby na zwiększenie marży.
Przeanalizujemy płynność firmy – tzw. cash flow i pomożemy ją zoptymalizować, tak abyś nie musiał martwić się bieżącymi kosztami prowadzenia działalności.
Skontaktuj się z nami

Opowiedz z jakim wyzwaniem się mierzysz naszemu konsultantowi. Podczas takiej rozmowy opowiemy w jaki sposób pracujemy i jak rozwiązaliśmy podobne wyzwaniami. Wspólnie wypracujemy możliwe kierunki współpracy!

Zaufały nam firmy
Napisz do nas

Newsletter
Praktyczna wiedza i sprawdzone rozwiązania, które możesz wdrażać w swojej firmie

Zapisz się na nasz newsletter. Zyskasz dostęp do dostęp do treści i dodatkowych materiałów, z którymi rozwiniesz swoją firmę.

Scroll to Top