usługi

Abonament marketingowy — marketing na godziny

Dzisiejszy świat zmienia się bardzo szybko. Dla biznesów oznacza to konieczność elastyczności i efektywności. Odpowiadając na te wymagania, oferujemy innowacyjne rozwiązanie, jakim jest abonament na marketing. Zastanawiasz się, czy abonament marketingowy to rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź, czym jest!

Osoba do kontaktu
Tomasz Pietrzak
Konsultant

Czym jest abonament marketingowy — usługa marketingu na godziny?

Abonament marketingowy to możliwość skorzystania z zasobów zewnętrznej agencji marketingowej bez konieczności zatrudniania dodatkowych specjalistów. Zamiast tradycyjnego modelu zatrudniania agencji do obsługi określonego projektu lub kampanii, teraz masz możliwość zatrudnienia ekspertów z agencji na godziny. Pozwoli Ci to na korzystanie z ich usług marketingowych w zależności od bieżących potrzeb swojej firmy.

Doświadczeni specjaliści — Twój zewnętrzny dział marketingu

Marzy Ci się profesjonalny content marketing w Twojej firmie? Profesjonalnie prowadzone social media lub zgodne z identyfikacją wizualną marki post reklamowy? Potrzebujesz osoby, która zajmie się optymalizacją, graficzną oprawą Google Ads lub napisze dla Ciebie ofertę sprzedażową?

Niestety marketing internetowy to bardzo szerokie pojęcie i nikt nie jest w stanie wystarczająco dobrze znać się na wszystkich jego działach. Firmy takie jak Twoja szukają złotego środka. Do tej pory miały możliwość zatrudnienia jednej osoby, która pobieżnie zna się na reklamach, SEO, prowadzeniu social mediów… lub zatrudniały sztab specjalistów, którzy tak naprawdę nie musieli pracować na pełen etat. Na szczęście Qmatch Consulting przychodzi z optymalnym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem tego problemu. 

Według nas najlepszym wsparciem dla Twojej marki online jest dział marketingu online. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz specjalisty od SEO, czy chcesz jedynie sprawdzić i poznać dokładniej problemy Twojej grupy docelowej, sztab ekspertów w ramach abonamentu pozostaje do Twojej dyspozycji.

Audyt marketingu pozwala spojrzeć na działania reklamowe z szerszej perspektywy

Spojrzenie z punktu widzenia potencjalnego klienta jest trudne do uchwycenia przez osoby na codzień zajmujące się daną dziedziną. Audyt, czyli analiza z lotu ptaka (helicopeter view) pozwala na zrozumienie przyczyn obecnej sytuacji w firmie, a także możliwych konsekwencji.

Profesjonalne usługi marketingowe — poznaj możliwości marketingu internetowego

Korzyści, jakie zyskujesz, korzystając z marketerów w pakiecie godzin, pozytywnie wpływają na wizerunek firmy. Wystarczy, że wykupisz abonament marketingowy, a otrzymasz pełne wsparcie. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz. Sam możesz sobie skroić na miarę potrzebne Ci w danym momencie usługi.

Dla kogo marketing na godziny?

Usługa marketingu na godziny dedykowana jest twórcom internetowym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także dużym firmom, które do tej pory utrzymywały wewnętrzne działy marketingu. 

Tak naprawdę każdy przedsiębiorca, który działa w sieci, może liczyć na wsparcie naszych ekspertów w ramach naszej usługi abonamentu marketingowego. Masz problem ze stworzeniem strategii? Nie chcesz zatrudniać kolejnej osoby, która zna się na wszystkim? Zamów u nas marketing na godziny i korzystaj z szerokiej wiedzy naszych specjalistów. Pomożemy Ci dotrzeć do klienta i poprawimy Twoje wyniki sprzedażowe. 

Marketing abonamentowy, czyli jak zwiększyć sprzedaż

Jak wygląda współpraca z Qmatch Consulting? Wszystko zaczyna się od Twojej wiadomości do nas. Ten jeden krok dzieli Cię od wydelegowania pracy marketingowej i zwiększenia skuteczności Twoich działań w internecie.

Gdy już się do nas zgłosisz i opowiesz, na czym Ci zależy, zajmiemy się wyceną usługi, która wpłynie na pozytywny wizerunek firmy. Następnie zrobimy audyt, na podstawie którego przygotujemy skuteczny plan działania. Wszystko po to, byś dostał od nas kompleksową obsługę marketingową.

Znając już Twoją firmę i klienta docelowego, możemy zająć się skutecznymi kampaniami i wprowadzać planowane działania. Zdajemy sobie sprawę, że zdarzają się miesiące, w których większy nacisk kładziesz w firmie na marketing. W odpowiedzi na Twoje potrzeby zadbaliśmy o to, byś w każdej chwili mógł zwiększyć swój abonament. Dostosowana do Twoich potrzeb liczba godzin pozwoli Ci na optymalizację kosztów związanych z marketingiem.

Zależy nam na tym, by współpraca z nami była dla Ciebie transparentna. Dlatego w każdej chwili możemy odpowiedzieć na zadawane pytania dotyczące efektów i realizowanych prac. Byś czuł się komfortowo, będziesz miał stałego opiekuna-konsultanta, który zobowiązany będzie do udzielenia odpowiedzi.

Dotrzyj do twoich klientów łatwo i z pomocą naszego wsparcia. Sprawdź nasz model współpracy i skorzystaj z naszej oferty!

Skontaktuj się z nami

Opowiedz z jakim wyzwaniem się mierzysz naszemu konsultantowi. Podczas takiej rozmowy opowiemy w jaki sposób pracujemy i jak rozwiązaliśmy podobne wyzwaniami. Wspólnie wypracujemy możliwe kierunki współpracy!

Osoba do kontaktu
Tomasz Pietrzak
Konsultant

Dlaczego warto skorzystać z marketingu na godziny 

Marketing na godziny to Twoja oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz zatrudniać sztabu specjalistów, by móc optymalizować działania marketingowe swojej firmy. Potrzebujesz osoby, która ustawi dla Ciebie reklamy, które nie przepalają budżetu? Mamy od tego specjalistów. Gdy postanowisz zainwestować w inne działania promocyjne, nie musisz się martwić, czy osoba, której zlecisz zadanie, jest rzetelna i czy możesz jej zaufać. 

Ty zlecasz nam obsługę marketingową, my zajmujemy się resztą. Bez podpisywania kolejnych umów. Znając Twoje potrzeby i specyfikę branży, w której działasz. Wszystko po to, byś nie musiał zamartwiać się działaniami marketingowymi i tym, czy nie przepłacasz. 

abonament marketingowy

Zaufały nam firmy

pib broker
nanovo
duży ben logo
komtur logo
zdrowit-logo
kingspan light air
duraline logo
aww sinevia
logo albeco
fast it logo
Klienci o nas
Umów konsultację

Pracujemy z różnymi organizacjami:

  • firmy rodzinne i właścicielskie
  • firmy handlowe, usługowe, produkcyjne
  • spółki technologiczne
  • szybko rosnące małe firmy 

Rozumiemy, że każda z tych firm mierzy się z innymi wyzwaniami.  Odpowiednio dopasujemy rozwiązania do potrzeb i skali Twojego biznesu.


Newsletter

To nie newsletter sprzedażowy o naszych usługach, to raczej zbiór opinii na podstawie tego co się dzieje w projektach realizowanych w Qmatch Consulting.

Naszym celem jest koncentracja na wyzwaniach, z którymi zmaga się nasz klient, oraz prezentowanie metod, którymi im wspieramy. Zagadnienia, które  omawiamy, intensywnie stymulują nasze procesy myślowe, i mam nadzieję, że będą miały podobny wpływ na Ciebie.

W każdym wydaniu naszego biuletynu skupimy się na jednym konkretnym temacie, dając Ci możliwość głębszego zrozumienia i refleksji nad istotnymi aspektami prowadzenia biznesu.

Scroll to Top