usługi

Interim marketing manager — Twój dyrektor marketingu

Szukasz doświadczonej osoby, która wzniesie marketing Twojej firmy na wyższy poziom? Interim marketing manager to osoba, która pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele. To specjalista, który zrewolucjonizuje podejście do zarządzania marketingiem w twojej firmie. Interim Marketing Dyrektor z Qmatch Consulting to osoba, która umożliwi Twojej firmie korzystanie z doświadczonego i wyspecjalizowanego eksperta marketingowego. Wszystko to w sposób bezproblemowy i z pewnością opłacalny. 

Osoba do kontaktu
Tomasz Pietrzak
Consultant

Interim marketing manager — doradztwo i rozwój marketingu firmy 

Zaletą zatrudnienia zewnętrznego managera marketingu jest elastyczność zatrudnienia. Osoba taka pomoże Ci wdrożyć konkretne zmiany, albo poprowadzi Twój zespół marketingowy w czasie kampanii marketingowej. Pomoże Ci rozwinąć działania marketingowe i wdrażać potrzebne do tego zmiany. Jego kompetencje pomogą Ci w rekrutacji do działu marketingu. Będzie umieć określić, czy umiejętności kandydata na dane stanowisko są wystarczające.  Doświadczeni i wyspecjalizowani interim marketing dyrektorzy posiadają bogate doświadczenie w wielu branżach i dziedzinach marketingu. Umożliwia nam to dopasowanie eksperta do konkretnych potrzeb klienta. Doświadczony manager może usprawnić w Twojej firmie procesy marketingowe, zająć się strategią, niezbędną do realizacji celów biznesowych.  Interim marketing manager to usługa doradztwa w obszarze marketingu, która pozwala rozwijać się małym, średnim i dużym firmom. Wszystko to z pomocą naszej firmy. Optymalizacja treści, doradztwo marketingowe, czy ustawienie procesów marketingowych w Twojej firmie. Potrzebujesz wsparcia sprzedażowego? Może osoby, która doradzi w procesie rekrutacji lub pokaże, jak wygląda obsługa posprzedażowa? Nie przepalaj budżetu marketingowego na zatrudnienie kolejnej osoby do zespołu. Zostaw wakat i stwórz nowy zespół marketingowy, którym zarządzać będzie zdalny manager. Działając jako integralna część zespołu klienta, doświadczony specjalista, jakim jest interim manager, zapewnia skuteczną realizację projektów marketingowych i osiąganie zamierzonych wyników. Co więcej, zewnętrzny dyrektor marketingu nie tylko planuje i wdraża rozwiązania. To także osoba, której celem jest zbudowanie stabilnego marketingu, skoordynowania działań osób zatrudnionych oraz monitorowanie efektywności działań marketingowych. Jego zadaniem nie są jedynie konsultacje w zakresie rozwoju działań marketingowych. To także regularne raportowanie wyników. 

Sprawdź artykuły o marketingu

audyt-marketingowy

Kiedy warto wykonać audyt marketingowy i na czym polega?

Balansowanie między procesem a magią? Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że skuteczny marketing jest kluczowym elementem sukcesu. Jak jednak prowadzić działania marketingowe, gdy obserwujemy ciągłe zmiany w trendach, technologiach i preferencjach klientów? Z pomocą przychodzi nasza usługa: audyt marketingowy. Czym jest audyt marketingowy? Jak wygląda? Kiedy warto się na niego zdecydować?...

Czytaj więcej

Abonament marketingowy — marketing na godziny

usługi Abonament marketingowy — marketing na godziny Dzisiejszy świat zmienia się bardzo szybko. Dla biznesów oznacza to konieczność elastyczności i efektywności. Odpowiadając na te wymagania, oferujemy innowacyjne rozwiązanie, jakim jest abonament na marketing. Zastanawiasz się, czy abonament marketingowy to rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź, czym jest! Umów konsultację Osoba do kontaktu...

Czytaj więcej

Zyskaj wsparcie marketingowe — skorzystaj z doradztwa interim management

Jakie korzyści niesie za sobą zatrudnienie zewnętrznego specjalisty, zarządzającego zespołem marketingowym? Współpraca z zewnętrznym specjalistą pozwala na tworzenie wysokiej jakości doświadczenia marketingowego. W dodatku bez konieczności stałego zatrudnienia osoby na stanowisku dyrektorskim.  Pozwala to na optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów i środków finansowych. Profesjonalne zarządzanie budżetami, które wykorzystywane są na działania marketingowe, pozwala zminimalizować przepalanie budżetów i zwiększyć finansowanie działań, które rzeczywiście przynoszą zyski.  Każdy specjalista angażuje się w swoją pracę. Dzięki temu może przygotować spersonalizowane strategie marketingowe, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb i celów klienta.  Ponadto naszego eksperta możesz zatrudnić wtedy, gdy go potrzebujesz. Elastyczność w zakresie trwania współpracy pozwala Ci dostosować swoje usługi do zmiennych warunków rynkowych i biznesowych. Nadchodzi gorący okres w Twojej branży? Zatrudnij dyrektora marketingu, który efektywnie poprowadzi działania marketingowe dla Ciebie. Wsparcie doświadczonego eksperta od Qmatch Consulting to innowacyjne rozwiązanie. Umożliwia ono firmom takim jak Twoja korzystanie z najwyższej jakości usług i wsparciem sprzedaży. Może on szybko zastąpić nieobecnego specjalistę i uzupełnić wakat po nagłym odejściu lub od nowa poukładać niedziałające procesy marketingowe. Zaplanować i zrealizować strategie, które pomogą ci osiągnąć sukces bez konieczności zatrudniania na stałe osoby na kierowniczym stanowisku. 
Skontaktuj się z nami

Opowiedz z jakim wyzwaniem się mierzysz naszemu konsultantowi. Podczas takiej rozmowy opowiemy w jaki sposób pracujemy i jak rozwiązaliśmy podobne wyzwaniami. Wspólnie wypracujemy możliwe kierunki współpracy!

Osoba do kontaktu
Tomasz Pietrzak
Konsultant
Zaufały nam firmy
logo albeco
duraline logo
Mpack logo
kingspan light air
pulsar bhp
Nat Cargo logo
fast it logo
duży ben logo
wgt logo

Referencje

Napisz do nas

Newsletter

To nie newsletter sprzedażowy o naszych usługach, to raczej zbiór opinii na podstawie tego co się dzieje w projektach realizowanych w Qmatch Consulting.

Naszym celem jest koncentracja na wyzwaniach, z którymi zmaga się nasz klient, oraz prezentowanie metod, którymi im wspieramy. Zagadnienia, które  omawiamy, intensywnie stymulują nasze procesy myślowe, i mam nadzieję, że będą miały podobny wpływ na Ciebie.

W każdym wydaniu naszego biuletynu skupimy się na jednym konkretnym temacie, dając Ci możliwość głębszego zrozumienia i refleksji nad istotnymi aspektami prowadzenia biznesu.

Scroll to Top