Darmowy webinar: System prowizyjny dla handlowców, który zwiększa sprzedaż
USŁUGI

Tworzymy i ulepszamy systemy premiowe i prowizyjne

Zwiększamy efektywność istniejących systemów prowizyjnych, premiowych i motywacyjnych. Analizujemy ich skuteczność i dobieramy najlepsze metody motywowania pracowników. Tworzymy również systemy premiowe i inne systemy motywacyjne od podstaw, tak aby wspierały realizację celów organizacji oraz były motywujące dla pracowników.

Systemy motywacyjne w firmie - usługi

Specjalizujemy się w tworzeniu dostosowanych do indywidualnych potrzeb kompleksowych systemów motywacyjnych dla firm, łącząc w jedną, spójną strategię systemy prowizyjne, premiowe i inne narzędzia motywacyjne. Nasze dedykowane rozwiązania w dziedzinie systemów premiowych są owocem wieloletniego doświadczenia w różnorodnych branżach – od usługowej, przez handlową, aż po produkcyjną. Priorytetem jest dla nas przejrzystość oraz efektywność każdego opracowanego przez nas systemu motywacyjnego.

W ramach naszych usług dostarczamy pełne wdrożenie nowego systemu oraz oferujemy wsparcie w zakresie komunikacji o wsparcia po wdrożeniu. Gwarantuje to płynne wprowadzenie zmian w strukturze motywacyjnej Twojego przedsiębiorstwa.

Audyt systemu

Skuteczny system premiowy i prowizyjny to klucz do wydajności sprzedaży i całej organizacji. Nasz audyt pomoże wyeliminować słabe strony i wzmocnić motywację zespołu. aby zyski rosły równie szybko jak ambicje.

Systemy premiowe

Systemy premiowe są kluczowym elementem strategii zarządzania zasobami ludzkimi w wielu organizacjach. Ich głównym celem jest motywowanie pracowników do wyższej wydajności i lepszych wyników poprzez system nagród finansowych.

Systemy prowizyjne

Tworzymy systemy prowizyjne od podstaw i zwiększamy efektywność już istniejących systemów w działach handlowych i nie tylko. Dopasowujemy prowizyjny system wynagrodzenia do celów, zwiększamy jego skuteczność i analizujemy kosztochłonność.

Siatki płac

Nieujarzmiona struktura wynagrodzeń może prowadzić do niezadowolenia i rotacji pracowników. Pomożemy budować siatkę wynagrodzeń i ścieżki kariery, które zorganizują i uproszczą te wyzwania, dostarczając jednocześnie dodatkowej motywacji dla Twoich pracowników.

Na czym polega tworzenie systemu premiowego i prowizyjnego

Zobacz na video na czym polega projekt tworzenia systemu premiowego i prowizyjnego z perspektywy doświadczonego konsultanta. 

Zaufały nam firmy
nanovo
aww sinevia
zdrowit-logo
logo albeco
komtur logo
duraline logo
kingspan light air
pib broker
pulsar bhp
Nat Cargo logo
wgt logo
fast it logo
duży ben logo

Pobierz bezpłatny e-book o tworzeniu systemów premiowych

Chcesz samodzielnie stworzyć system premiowy w firmie, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Napisaliśmy e-book „7 kroków do stworzenia skutecznego systemu premiowego”. Znajdziesz w nim opisy  7 kroków, które ułatwią Ci pracę nad stworzeniem systemu premiowego w organizacji. To uniwersalne kroki. Możesz je wykorzystać przy tworzeniu systemu premiowania handlowców, pracowników produkcyjnych oraz wszystkich innych działów w firmie.

Pobierz e-book zupełnie za darmo i zaprojektuj własny system premiowy w firmie.

Klienci o nas

Przeczytaj case study z budowania systemów premiowych w firmach

Casestudy

[Case study] Digitalizacja procesów komunikacji w zespole

Dobra komunikacja w zespole jest istotna szczególnie w przypadku gdy mówimy o komunikacji w zespole projektowym. Wdrożenie nowego produktu trwa kilka tygodni i angażuje większość działów firmy. Wykorzystanie narzędzi digital, może wyraźnie zwiększyć efektywność procesu i sprawić, że zespołowi będzie pracowało się lepiej. Limpol działa na rynku od 25 lat

Czytaj więcej »
Zadaj nam pytanie

Chcesz dowiedzieć się, jaki system premiowy jest najlepszy dla Twojego zespołu, a może chcesz poznać mocne i słabe strony aktualnego systemu? Napisz do nas i umów się na darmową konsultację z ekspertem. 


Newsletter

To nie newsletter sprzedażowy o naszych usługach, to raczej zbiór opinii na podstawie tego co się dzieje w projektach realizowanych w Qmatch Consulting.

Naszym celem jest koncentracja na wyzwaniach, z którymi zmaga się nasz klient, oraz prezentowanie metod, którymi im wspieramy. Zagadnienia, które  omawiamy, intensywnie stymulują nasze procesy myślowe, i mam nadzieję, że będą miały podobny wpływ na Ciebie.

W każdym wydaniu naszego biuletynu skupimy się na jednym konkretnym temacie, dając Ci możliwość głębszego zrozumienia i refleksji nad istotnymi aspektami prowadzenia biznesu.

Scroll to Top