Darmowy webinar: System prowizyjny dla handlowców, który zwiększa sprzedaż
USŁUGI

Tworzymy i ulepszamy systemy premiowe i prowizyjne

Zwiększamy efektywność istniejących systemów prowizyjnych, premiowych i motywacyjnych. Analizujemy ich skuteczność i dobieramy najlepsze metody motywowania pracowników. Tworzymy również systemy premiowe i inne systemy motywacyjne od podstaw, tak aby wspierały realizację celów organizacji oraz były motywujące dla pracowników.

Systemy motywacyjne w firmie - usługi

Opracowujemy kompleksowe systemy motywacyjne, które łączą w sobie systemy prowizyjne, premiowe oraz motywacyjne. Każdy system motywacyjny budujemy od zera, aby dopasować go do potrzeb klienta. Mamy doświadczenie w wielu branżach (usługowa, handlowa, produkcyjna, itd.). Tworząc system premiowy dbamy o jego przejrzystość oraz skuteczność. Do każdego systemu przygotowujemy komplet dokumentów, które ułatwiają wdrożenie i zarządzanie systemem motywacyjnym w przyszłości. Wspieramy klientów w komunikacji nowego systemu premiowego wśród pracowników.  

Systemy prowizyjne

Tworzymy systemy prowizyjne od podstaw i zwiększamy efektywność już istniejących systemów w działach handlowych i nie tylko. Dopasowujemy prowizyjny system wynagrodzenia do celów, zwiększamy jego skuteczność i analizujemy kosztochłonność.

Systemy premiowe

Projektujemy systemy premiowe od podstaw oraz modyfikujemy te istniejące. Budujemy proste i skuteczne systemy premiowe dla całej organizacji oparte na zrozumiałych dla pracowników zasadach. Dopasowujemy systemy do działów i ich wymagań.

Na czym polega tworzenie systemu premiowego i prowizyjnego

Zobacz na video na czym polega projekt tworzenia systemu premiowego i prowizyjnego z perspektywy doświadczonego konsultanta. 

Zaufały nam firmy

Pobierz bezpłatny e-book o tworzeniu systemów premiowych

Chcesz samodzielnie stworzyć system premiowy w firmie, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Napisaliśmy e-book „7 kroków do stworzenia skutecznego systemu premiowego”. Znajdziesz w nim opisy  7 kroków, które ułatwią Ci pracę nad stworzeniem systemu premiowego w organizacji. To uniwersalne kroki. Możesz je wykorzystać przy tworzeniu systemu premiowania handlowców, pracowników produkcyjnych oraz wszystkich innych działów w firmie.

Pobierz e-book zupełnie za darmo i zaprojektuj własny system premiowy w firmie.

Klienci o nas

Przeczytaj case study z budowania systemów premiowych w firmach

Zadaj nam pytanie

Chcesz dowiedzieć się, jaki system premiowy jest najlepszy dla Twojego zespołu, a może chcesz poznać mocne i słabe strony aktualnego systemu? Napisz do nas i umów się na darmową konsultację z ekspertem. 


Newsletter
Praktyczna wiedza i sprawdzone rozwiązania, które możesz wdrażać w swojej firmie

Zapisz się na nasz newsletter. Zyskasz dostęp do dostęp do treści i dodatkowych materiałów, z którymi rozwiniesz swoją firmę.

Scroll to Top