USŁUGI

Tworzymy i ulepszamy systemy premiowe i prowizyjne

Zwiększamy efektywność istniejących systemów prowizyjnych, premiowych i motywacyjnych. Analizujemy ich skuteczność i dobieramy najlepsze metody motywowania pracowników.   

Tworzymy również systemy premiowe i inne systemy motywacyjne od podstaw, tak aby wspierały realizację celów organizacji oraz były motywujące dla pracowników.

Systemy motywacyjne w firmie - usługi

Opracowujemy kompleksowe systemy motywacyjne, które łączą w sobie systemy prowizyjne, premiowe oraz motywacyjne. Każdy system motywacyjny budujemy od zera, aby dopasować go do potrzeb klienta. Mamy doświadczenie w wielu branżach (usługowa, handlowa, produkcyjna, itd.). Tworząc system premiowy dbamy o jego przejrzystość oraz skuteczność. Do każdego systemu przygotowujemy komplet dokumentów, które ułatwiają wdrożenie i zarządzanie systemem motywacyjnym w przyszłości. Wspieramy klientów w komunikacji nowego systemu premiowego wśród pracowników.  

Systemy prowizyjne

Tworzymy systemy prowizyjne od podstaw i zwiększamy efektywność już istniejących systemów w działach handlowych i nie tylko. Dopasowujemy prowizyjny system wynagrodzenia do celów, zwiększamy jego skuteczność i analizujemy kosztochłonność.

Systemy premiowe

Projektujemy systemy premiowe od podstaw oraz modyfikujemy te istniejące. Budujemy proste i skuteczne systemy premiowe dla całej organizacji oparte na zrozumiałych dla pracowników zasadach. Dopasowujemy systemy do działów i ich wymagań.

Systemy motywacyjne

Budujemy złożone systemy, które łączą benefity płacowe z benefitami pozapłacowymi. System motywacyjny w firmie powstają z elementów, które mają pozytywnie wpływać na motywację pracowników, także poprzez aspekty miękkie.

Na czym polega tworzenie systemu premiowego i prowizyjnego

Zobacz na video na czym polega projekt tworzenia systemu premiowego i prowizyjnego z perspektywy doświadczonego konsultanta. 

Zaufały nam firmy

Pobierz bezpłatny e-book o tworzeniu systemów premiowych

Chcesz samodzielnie stworzyć system premiowy w firmie, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Napisaliśmy e-book “7 kroków do stworzenia skutecznego systemu premiowego”. Znajdziesz w nim opisy  7 kroków, które ułatwią Ci pracę nad stworzeniem systemu premiowego w organizacji. To uniwersalne kroki. Możesz je wykorzystać przy tworzeniu systemu premiowania handlowców, pracowników produkcyjnych oraz wszystkich innych działów w firmie.

Pobierz e-book zupełnie za darmo i zaprojektuj własny system premiowy w firmie.

Klienci o nas

Zadaj nam pytanie

Chcesz dowiedzieć się, jaki system premiowy jest najlepszy dla Twojego zespołu, a może chcesz poznać mocne i słabe strony aktualnego systemu? Napisz do nas i umów się na darmową konsultację z ekspertem. 

pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na wysłanie moich danych w celu przetworzenia zapytania. Akceptuję fakt, iż podanie danych jest dobrowolne, oraz że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Twoje dane przetwarzane będą przez QM Tomasz Pietrzak, ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa, która będzie przetwarzać Twoje dane wyłącznie w celu przeprocesowania Twojego zapytania i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszej działalności.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Newsletter
Darmowa wiedza i rozwiązania, które możesz wdrażać w swojej firmie

Nie masz czasu samodzielnie szukać wartościowej wiedzy i dobrych praktyk, które możesz wdrożyć w firmie?

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj dostęp do treści, z którymi rozwiniesz swoją firmę.

Przygotujemy dla Ciebie wyselekcjonowane treści i sprawdzone rozwiązania, które możesz wdrażać w firmie.

Zyskasz dostęp do wiedzy i dodatkowych materiałów.